شرایط و قوانین:

به وب‌سایت پی ایرونی خوش آمدید.
کاربر گرامی لطفا شرایط و قوانین استفاده از خدمات پی ایرونی را جهت استفاده بهینه به دقت مطالعه فرمایید.
توافق ‌نامه
شرایط و قوانین ذکر شده در این بخش شامل همه زیر مجموعه‌های وب ‌سایت Payirooni.com است. شما با استفاده از این وب‌سایت در گام اول، کلیه قوانین ذیل را خواهید پذیرفت. با استفاده از خدمات این وب سایت، کاربران موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌شوند. پرداخت هر سفارش به معنی اطلاع و موافقت با مقررات و همچنین شرایط و قوانین کلی مذکور در وبسایت پی ایرونی است.
ثبت ‌نام کاربری
برخی از خدمات ارائه شده در وب‌سایت نیازمند ثبت‌نام کاربری است. با ثبت‌نام کاربری شما موافقت می‌کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر، این اطلاعات را به ‌روزرسانی کنید. هر کاربری در این وب‌سایت به تنهایی مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود است و شخصا مسئولیت هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود را بر عهده دارد. صحت اطلاعات ارائه شده در سایت به عهده کاربر است و این اطلاعات مبنای اصلی در ارائه خدمات بوده و چنانچه خللی در خدمات به علت نقص اطلاعات ارائه شده توسط کاربر صورت پذیرد، مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران برای ما از جمله اصول اساسی و مهم حرفه‌ای به شمار می‌رود. پی ایرونی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. ما متعهد می‏‌شویم از حریم شخصی شما دفاع کنیم و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهیم. اطلاعات شخصی در سرور امن و محافظت شده پی ایرونی ذخیره خواهد شد.
ثبت سفارش و قیمت‌گذاری
در شرایط ثبات نسبی قیمت ارز قیمت‌های ارائه شده از تاریخ ارسال پیش فاکتور تا ۷ روز معتبر است. چنانچه مبلغ ارزی کالا در هنگام خرید یا زمان ارسال پیش فاکتور مغایرت داشته باشد، مابه التفاوت محاسبه می‌گردد. مدت زمان انجام سفارش از چند دقیقه تا ۲۴ ساعت ممکن است زمان ببرد. در صورت عدم تکمیل سفارش و پرداخت هزینه تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش، پی ایرونی حق لغو سفارش را خواهد داشت. در صورت ثبت سفارش اشتباه باید در اولین فرصت از طریق تیکت ( پیام از پروفایل کاربری) اطلاع دهید و اطلاعات صحیح را ارسال نمایید. اگر بعد از تکمیل سفارش تصمیم به کنسل شدن سفارش داشتید باید هر چه سریعتر به ما اطلاع دهید در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نیست. ما متعهد می‌شویم که شرایط معامله را بطور واضح و در کمال صداقت برای کاربران خود تصریح کنیم، و تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت شما انجام دهیم، هر چند امکان خطا وجود دارد. در چنین وضعیتی پی ایرونی با کاربران تماس می‌گیرد و اطلاعات به روز شده را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. رنگ، سایز، مدل، تاریخ، تعداد، نوع بسته‌بندی و کلیه آپشن‌های سفارشات طبق اظهار کاربر در زمان ثبت سفارش انجام خواهد گرفت. در مواردی که خطایی در ارائه اطلاعات در زمان ثبت سفارش توسط کاربر رخ دهد وبسایت پی ایرونی برای رفع مشکل بوجود آمده، تمام تلاش خود را خواهد کرد ولی مسئولیتی از این بابت برعهده پی ایرونی نخواهد بود. همچنین در مواردی که خطا از جانب کارشناسان پی ایرونی صورت پذیرد، پی ایرونی متعهد و موظف به جبران خسارت و یا خرید مجدد سفارش کاربر می باشد.
پشتیبانی
درخواست های پشتیبانی صرفا از طریق پنل کاربری و بخش تیکت ها (پرسش های کاربر) قابل پیگیری است. تمام تلاش ما در واحد پشتیبانی این است که تمام مشکلات و تیکت های دریافتی حداکثر طی کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ داده شود.
حق نشر و کپی رایت
تمام حقوق مادی و معنوی وب سایت و تمام آثار گرافیکی و مطالب برای پی ایرونی محفوظ است.
فهرست

 

Payirooni

به سایت

خوش آمدید

50%

6

هدیه رایگان خود را دریافت کنید

همین الان

دریافت هدیه و کد تخفیف

تخفیف خرید سبد گل با ارسال رایگان به سراسر ایران

+